Nový kompaktní smykový nakladač CAST SSQ HF

Objevte sílu nového “High Flow” !

Nový kompaktní smykový nakladač CAST SSQ HF
autor: Editor 3 publikováno: 12.10.2023

Písmena "HF" v názvu tohoto stroje jsou zkratkou "High Flow", což znamená vysoký průtok hydraulického oleje, tj. výkonný hydraulický systém.

Čím jsou však mininakladače společnosti CAST s označením "High Flow" tak výjimečné? Odpověd je jednoduchá: nabízejí výjimečný výkon a zejména hladký chod. Díky novému systému, který umožňuje větší průtok hydrauliky, jsou tyto mini nakladače ovládané joystickem schopny poskytnout mimořádný výkon, který uspokojí veškeré vaše požadavky a předčí všechna vaše očekávání.

Bez ohledu na to, zda jste zkušený profesionál v oboru nebo jste nikdy předtím nepoužívali tento typ nakladače, jeho jednoduché ovládání jej činí dostupným pro každého.

Mininakladače řady SSQ HF nabízejí mimo jiné také nezaměnitelný jízdní komfort. Tuto příležitost ke zvýšení výkonu a efektivity vašeho podnikání s novými mini nakladačmi od spoločnosti CAST ze série SSQ "High Flow" určitě nezanedbávejte!

Máte zájem o cenovou nabídku nebo o jiný mininakladač od společnosti CAST?
Neváhejte nás kontaktovat!

Václav Štursa ml.
kontaktní telefon: +420 606 183 360
email: vaclav.stursa@biso.eu

Další zajímavé články:


SMYKOVÝ MININAKLADAČ CAST SSQ

Firma Tomáše Kuříka, se sídlem v nové Pace, se zabývá zahradní a krajinnou tvorbou, přesněji řečeno se věnuje realizaci zahrad a zakládání veřejné zeleně a také jejich pravidelné údržbě...

Pokračování zde.


NAKLADAČE CAST JSOU ZNÁMY JIŽ NĚKOLIK LET

Nakladače CAST jsou již několik let známé českým a slovenským zákazníkům. Od té doby nalezly využití v mnoha oblastech, ať už jde o komunální sféru, zahradnictví, zemědělství nebo stavebnictví...

Pokračování zde.

PŘEDANÉ NAKLADAČE A PŘÍSLUŠENSTVÍ STOLL ZA ROK 2022

V roce 2022 jsme předali našim zákazníkům hned několik čelních nakladačůa příslušenství STOLL. Značka STOLL je u českých zemědělsců velmi oblíbená i díky svému provedení.

Pokračování zde.