Stranové aktivní děliče na adaptéru Krone XDisc pro přímé seční

Adaptéry XDisc

odeslat přátelům
autor: Václav Štursa ml.
publikováno: 18.4.2018

Pro adaptéry XDisc pro přímé sečení nabízí nyní Krone dovybavení aktivními děliči. Vpravo a vlevo od diskového žacího ústrojí jsou umístěny stojaté žací lišty, které se uplatní nejen v silně vzrostlých plodinách, ale i v extrémně polehlých porostech. Díky nim může žací adaptér sklízet porost i v obtížných podmínkách kontinuálně, bez ucpávání, při zachování nejlepší kvality řezanky.

Aktivní děliče mají hydraulický pohon od řezačky. Řidič je může pohodlně zapínat nebo vypínat přímo z kabiny. Děliče je možné používat i samostatně, například při jízdě v záhonech, když je zapotřebí pouze levý nebo pravý dělič.
Další pozitiva: Nejsou-li děliče potřeba, dají se rychle a snadno jednoduchým mechanizmem sklopit z pracovní do přepravní polohy (a naopak).

Žací adaptér XDisc pro sklizeň celých rostlin na senáž nabízí Krone už od roku 2005. Při sklizni pracuje jako všestranný diskový žací adaptér se záběrem 6,20 m. XDisc je založený na tisíckrát osvědčené konstrukční řadě Krone EasyCut. Žací ústrojí na celé rostliny podstatně rozšiřuje možnosti rozmanitého využití sklízecí řezačky a zvyšuje tak i rentabilitu samojízdného stroje.

 


<< zpět

 

Kontakt

BISO SCHRATTENECKER, odštěpný závod

středisko Sedlec, Sedlec u Mikulova 338,
CZ - 691 21 Sedlec u Mikulova

Kontakt: +420 724 980 471, info@biso.eu
NON-STOP náhradní díly: +420 606 183 360
NON-STOP servis: +420 773 747 607

Otevírací doba: po-pá 7:00 až 15:30

www.bisosedlec.cz

Nabízíme tyto značky Biso New Holland Case IH Steyr Cima LaCruz Maschio Gaspardo kverneland wtc pisecna sukov krone stoll wrag Freilauber unigreen agrofer yto laverda McConnel Hatzenbichler Vandaele